Вітаємо на сайті!

Вітаємо на сайті!

 

Вітаємо на сайті Династії «ВАР»!


В житті трапляються різні ситуації, коли квіти несуть в собі не радість а скорботу, підкреслюють всю трагічність і, в одночас, урочистість моменту.

Так повелося, що квіти супроводжують людину по жітті і стають в нагоді, як у час радості, так і у час печалі. Одним з таких сумних випадків - це проводи людини в останній путь. Допомагати людям в такі хвилини – це покликання не для кожного. Наша фірма розвиває і підтримує тих, хто супроводжує сумні урочистості, адже процес прощання з близькими має важливе значення в усіх культурах та релігіях світу. Людям необхідно висловити свої співчуття, останню шану і тут не обійтися без традиційних ритуальних виробів. Ми пропонуємо найширший вибір готових вінків та каркасів для їх виготовлення, штучні квіти та елементи оформлення вінків  та кошиків, овалів та віночків. Також у продажу свічки , лампадки і труни.

Усі ритуальні товари, які ми пропонуємо – це завжди якісні матеріали, цікаві дизайнерські рішення та естетичність. Враховуючи власне виробництво, ми можемо дозволити собі низькі ціни, та привабливі програми знижок, як для нових покупців, так і для постійних клієнтів. Надаємо консультацію та підтримку для починаючих підприємців у ритуальній сфері ринку.

Професійність і відповідальність , розуміння і плідна співпраця , це якості нашої династії – Династії «ВАР». Проте, переконуйтесь самі – реєструйтесь на сайті та працюйте через власний кабінет.

Завжди Вам раді!