Політика Безпеки

Інтернет -магазин ритуальної атрибутики " Dynastia - VAR " докладає всіх зусиль для того, щоб Ваша особиста інформація зберігалася в таємниці. Ми не збираємо особисту інформацію про Вас , коли Ви заходите на наш сайт. Єдина особиста інформація про Вас , яку ми отримуємо , це ті дані , які Ви добровільно надаєте при заповненні форм .

 

При реєстрації на сайті інтернет- магазину " Dynastia - VAR " у Вас запитується така персональна інформація , як ім'я та прізвище , адреса електронної пошти , номер телефону , адреса доставки і т п. Надання такої інформації у відповідь на запит здійснюється Вами виключно добровільно. Надана Вами інформація використовується інтернет -магазином тільки для обробки замовлень або для надання відвідувачу доступу до спеціальної інформації .

 

Ваші персональні дані можна змінити , оновити або видалити в будь-який час у розділі " Кабінет" .

 

Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду , інтернет -магазин " Dynastia - VAR " з Вашої згоди, може надсилати, на вказану при реєстрації адресу електронної пошти, інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

 

При користуванні нашими послугами Ви даєте згоду на збір , використання та зберігання своєї особистої інформації згідно з цим положенням . Ми залишаємо за собою право на внесення змін до цього документа .